Beşkonaklıar Mahallesi Lcd-Led Tv Tamir Servisi

0533 595 83 19

Antalya Beşkonaklıar Televizyoncu Antalya’nın her mahallesinde led tv arıza, bakım ve tv montaj kurulum servis hizmeti vermekteyiz. Televizyon ve Uydu servisleri içerisinde en etkili ve bilgili servis elemanlarından oluşan servis ağına sahibiz.

Taşınırken söktüğünüz televizyonu kurulumunu yaptırmak mı istiyorsunuz? Arayın biz  aynı gün gelelim.Her ne marka  olursa olsun tv’nizi çalıştırıp gerekli kanal ayar ve yüklemelerini yaparak teslim edelim.

Televizyon cihazı yüksek teknik bilgi gerektiğinden  patlama ve yangın tehlikesi olduğundan yetkisiz kişilerinmüdahalelerde bulunulmaması gerekir.

Servis Hizmeti verdiğimiz Lcd ve LED tv Televizyon Markaları

Awox,Dijitsu,Diji tv,Skeytech,Strong,Homestar,Telefox,Samsung, LG,Beko, Vestel,SEG,Woon, Arçelik,Sony,Quax, Panasonic, Philips,Toshiba,Sharp, Hometech, Awox, Dijitsu, Regal, Grundig, Axen, Kamosonic, Nexon, Sunny, Xiaomi, Televona, Telefox, Redline, Hitachi, Sanyo,Telefunken, Profilo,Yumatu, Jameson, Hi-level gibi.markalar ile birlikte birçok marka için servis hizmeti vermekteyiz.

Televizyon tamiri oldukça kolay bir iş olmamasına rağmen ciddi bir ustalık ve teknik uzmanlık gerektiren bir işdir.lcd,led,tv arızlarınızın bakımı ve onarımı için firmamızdan alacağınız Hizmet her zaman garantili olarak yapılmaktadır.

Yapılan tüm hizmetleriniz garanti kapsamında  ve bir yıl gibi uzun bir sure garanti verilerek yapılmaktadır.

Cihazlarınız evinizden alınır,veya siz getirebilirsiniz.Adresinizden alınan her cıhazınız ıcın size teknik bir form verilerek alınır.

Antalya Beşkonaklıar Televizyoncu

 

Bu size sıradan bir tamirci olmadığımızı ve kendimize ve ekibimize güvenimizin teminatıdır.Lcd-Led tv bar değişimlerinde birinci sınıf yedek parca kullanılır,Çünkükullanılan her yedek parca bir yıl garantilidir.

Antalya merkezde awox.telefox.diji tv.dijitsu ve skytech yetkili servis hizmeti verilmektedir.

 

Led televizyonlardaki led bar değişimi ve Led panel ve ekran değişimini nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız sorun etmeyin.Çünkü bizim atölyemizde gelip cihazınızın nasıl tamir ettirildiğini görebilirsiniz.

besleme power board tamiri,anakart lcd tv tamiri ve değişimi yapılmaktadır.

Antalya Beşkonaklıar Televizyoncu olarak firmamız haftanın 6 günü lcd ve led televizyon arıza, bakım onarım ve uydu montaj kurulum teknik servis hizmeti vermektedir.

20 yıllık tecrübemiz ve  10 yıllık işletmemiz sayesinde,Antalya bölgesinde merkez ilçelerinde televizyon arıza,kurulumu,duvara asmaişlerinizi yapmaktayız.

Yapılan işlerimizin tercihinizden ve sizden gelen geri bildirimler doğrultusunda daha ileriye taşıyoruz.

 

Antalya Beşkonaklıar Televizyoncu;başlıca hedefini  sektörlerde, en uygun hizmeti ve en iyi fiyatı sunarak, sizlerin memnuniyetini en üst seviyeye çıkardık.

Yapılan her televizyon merkez atölyelerimizde test süresinden geçirilerek yapılmaktadır.

Antalya televizyon tamir servisi size daima en iyi hizmet için kurulmuş bir işletmedir.

öncelikli hedefimiz Sürekli  ekiplerimizi eğitimlere göndermek olup.Eğitim ve bilgisi yeterli olmayan  teknisyenlerimizi sahaya vermemektir..

bundan dolayı Müşterilerimizin Maduriyet yaşamaması önemlidir.

Bundan böyle müşterileri ile uzun yıllar sürecek işbirliği ve güven inşa etmek olarak belirlemiştir.

Kalite ve hizmeti vazgeçilmez ilkeler olarak benimsemiştir. Oysaki hedefimiz hizmet verdiği konularda “Çözüm Ortağı” olarak önerilen lider marka olmayı hedeflemektedir.

Sizlerde kaliteli uygun fiyata veya güvenilir hizmet anlayışı içerisindeyseniz bizlere ulaşabilirsiniz. İletişim hattımızdan veya web sitemiz üzerindeki whatsapp çağrı hattımızdan sizlerin görüş öneri veya şikayetlerinizi bekliyor olacağız.

Garantili led bar değişimi

Döşemealtı.muratpaşa.televizyon.kepeztvservisi.varsaktvservisi.antalyatvservisi,kurulum,montaj,arıza,ledbar,değişimi,ledbar fiyatları,arceliktv,anakart fiyatı,powerboard,nekadar,servisleri,.Televizyon,arıza,servisi,antalya,kepez,konyaaltı,panel çizgi arızası,ekran camı tamiri,panel cof tamiri,panelci,panel tamiri,pane led arızası,panel tamir fiyatları,panel yapanlar,panelciler,

televizyoncu,televizyon tamircisi antalya,kepez,konyaaltı,muratpaşa,

antalya led tv tamircisi

antalya led bar değişimi,

kepez deki televizyoncular,muratpaşa tv tamircisi,servisi,servisleri,

ayar,uydu,televizyon,anten,fiyatları,değişimi,en yakın,uyducu,televizyoncualar,

antalya daki tv ustaları,en iyi ustalar,en iyi tv tamircisi,konyaaltı,antalya,kepez,awox,telefox,dijitsu,skytech,quax televizyon yetkili servisi,

samsung,lg,vestel,arcelik,beko,altus,seg,ıntum,sunny,axen,saba,nordmende,televizyon tamirsici,sony,phılıps,sanyo,

Antalya Beşkonaklıar Televizyoncu