Antalya Altıayak Televizyoncu

Altıayak Mahallesi Lcd-Led Tv Tamir Servisi

0533 595 83 19

Antalya Altıayak Televizyoncu Antalya’nın her mahallesinde led tv arıza, bakım ve tv montaj kurulum servis hizmeti vermekteyiz. Televizyon ve Uydu servisleri içerisinde en etkili ve bilgili servis elemanlarından oluşan servis ağına sahibiz.

Taşınırken söktüğünüz televizyonu kurulumunu yaptırmak mı istiyorsunuz? Arayın biz  aynı gün gelelim.Her ne marka  olursa olsun tv’nizi çalıştırıp gerekli kanal ayar ve yüklemelerini yaparak teslim edelim.

Televizyon cihazı yüksek teknik bilgi gerektiğinden  patlama ve yangın tehlikesi olduğundan yetkisiz kişilerinmüdahalelerde bulunulmaması gerekir.

Servis Hizmeti verdiğimiz Lcd ve LED tv Televizyon Markaları

 

Televizyon tamiri oldukça kolay bir iş olmamasına rağmen ciddi bir ustalık ve teknik uzmanlık gerektiren bir işdir.lcd,led,tv arızlarınızın bakımı ve onarımı için firmamızdan alacağınız Hizmet her zaman garantili olarak yapılmaktadır.

Yapılan tüm hizmetleriniz garanti kapsamında  ve bir yıl gibi uzun bir sure garanti verilerek yapılmaktadır.

 

Cihazlarınız evinizden alınır,veya siz getirebilirsiniz.Adresinizden alınan her cıhazınız ıcın size teknik bir form verilerek alınır.

Antalya Altıayak Televizyoncu

 

Bu size sıradan bir tamirci olmadığımızı ve kendimize ve ekibimize güvenimizin teminatıdır.Lcd-Led tv bar değişimlerinde birinci sınıf yedek parca kullanılır,Çünkükullanılan her yedek parca bir yıl garantilidir.

Antalya merkezde DİJİ tv.DİJİTSU,STRONG ve SKYTECH yetkili servis hizmeti verilmektedir.

Led televizyonlardaki led bar değişimi ve Led panel ve ekran değişimini nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız sorun etmeyin.

Çünkü bizim atölyemizde gelip cihazınızın nasıl tamir ettirildiğini görebilirsiniz.

besleme power board tamiri,anakart lcd tv tamiri ve değişimi yapılmaktadır.

Antalya Altıayak Televizyoncu olarak firmamız haftanın 6 günü lcd ve led televizyon arıza, bakım,onarım ve uydu montaj kurulum teknik servis hizmeti vermektedir.

20 yıllık tecrübemiz ve  10 yıllık işletmemiz sayesinde.

Antalya bölgesinde merkez ilçelerinde televizyon arıza,kurulumu,duvara asma işlerinizi yapmaktayız.

Yapılan işlerimizin tercihinizden ve sizden gelen geri bildirimler doğrultusunda daha ileriye taşıyoruz.

 

Antalya Altıayak Televizyoncu;başlıca hedefini  sektörlerde, en uygun hizmeti ve en iyi fiyatı sunarak, sizlerin memnuniyetini en üst seviyeye çıkardık.

Yapılan her televizyon merkez atölyelerimizde test süresinden geçirilerek yapılmaktadır.

Antalya televizyon tamir servisi size daima en iyi hizmet için kurulmuş bir işletmedir.

Altıayak MAHALLESİ LCD LED TV SERVİSİ

öncelikli hedefimiz Sürekli  ekiplerimizi eğitimlere göndermek olup.Eğitim ve bilgisi yeterli olmayan  teknisyenlerimizi sahaya vermemektir..

bundan dolayı Müşterilerimizin Maduriyet yaşamaması önemlidir.

Bundan böyle müşterileri ile uzun yıllar sürecek işbirliği ve güven inşa etmek olarak belirlemiştir.

Kalite ve hizmeti vazgeçilmez ilkeler olarak benimsemiştir. Oysaki hedefimiz hizmet verdiği konularda “Çözüm Ortağı” olarak önerilen lider marka olmayı hedeflemektedir.

Sizlerde kaliteli uygun fiyata veya güvenilir hizmet anlayışı içerisindeyseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim hattımızdan veya web sitemiz üzerindeki whatsapp çağrı hattımızdan sizlerin görüş öneri veya şikayetlerinizi bekliyor olacağız.

Garantili led bar değişimi

antalya led tv tamircisi

antalya led bar değişimi,

Kepez Altıayak Mahalesi Televizyon tamircisi

 

Altıayak  tv servisi, Altıayak  televizyon servisi, Altıayak  mahallesi televizyoncu, Altıayak  televizyon tamircisi, Altıayak  mahallesi tv servisleri,tv servisi yapanlar,televizyon led bar değişimi,televizyon arıza,tv kumandası televizyon  tamircisi,tv tamircisi, Altıayak   kepez,kepez Altıayak   televizyoncu,civarındaki tv servisleri,en yakın televizyoncular,led bar değişimi, Altıayak   led bar takanlar,tv görüntü yok ,sinyal yok,tv kanal ayarı,televizyon kanal ayarı,kepez Altıayak   tv montajı,kepez Altıayak   tv kurulumu,televizyon arıza,servisleri,markası televizyon tamircisi,bulvarındaki televizyon firmaları,caddesi televizyoncu,televizyon tamircisi, Altıayak   daki televizyoncular,televizyon anakartı, Altıayak  tamrcisi,

Antalya Altıayak Televizyoncu